Aplikacja mobilna

Aplikacja mobilna jest turystycznym przewodnikiem po obszarze rewitalizowanym Miasta Kłodzka. Można w niej znaleźć m.in. informacje: o obszarze rewitalizowanym, projektach zrealizowanych na obszarze rewitalizowanym oraz o ofercie turystycznej miasta Kłodzka w tym m.in.obiektach wartych odwiedzenia w Mieście Kłodzku oraz ciekawych trasach turystycznych.

Aplikacja gromadzi najciekawsze miejsca w mieście podzielone na kilka użytecznych kategorii, przeznaczone nie tylko dla turystów, ale też dla mieszkańców miasta.

Głównym celem dokładnej i na bieżąco aktualizowanej bazy jest prezentowanie użytecznych w danym miejscu i czasie informacji.

Dzięki tej bazie zabytków, obiektów rozrywkowych, punktów usługowych, hoteli, restauracji, muzeów, można dokonać szybkiego wyboru najlepszej propozycji spędzenia wolnego czasu w danej chwili według rozmaitych kryteriów.

Cała baza została wzbogacona o opisy miejsca, dokładne godziny otwarcia, dane teleadresowe, zdjęcia oraz odległość od aktualnej pozycji użytkownika.


pobierz bezpłatnie aplikację mobilną w wersji dla smartfonów i tabletów z systemem Windows Phone.

pobierz z Windows Store

pobierz bezpłatnie aplikację mobilną w wersji dla smartfonów i tabletów z systemem iOS

pobierz z App Store

pobierz bezpłatnie aplikację mobilną w wersji dla smartfonów i tabletów z systemem Android.

pobierz z Google play


Aplikacja mobilna została wykonana w ramach projektu „Rewitalizacja miasta Kłodzka – programowanie rozwoju miasta i promocja działań realizowanych na obszarze wsparcia” współfinansowanego ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego.

 

 

Galeria zdjęć

Kontakt z nami

57-300 Klodzko,
Pl. B.Chrobrego1
tel. +48 074 865 46 00
fax: +48 074 867 40 62
E-mail: sekretariat@um.klodzko.pl

BIP: www.um.bip.klodzko.pl/

NIP: 883-10-06-050
REGON: 000526050

Ciekawe strony

serwis internetowy Biuletynu Informacji Publicznej Rada Miejska w Kłodzku Komisje - skład osobowy e puap 240 rewita 240 PGN 240
Kamerki Online w Kłodzku festiwal wrazen Informacja Turystyczna w Kłodzku szlak podziemi rewita 240
sciezka twierdza Podziemna Trasa Turystyczna w Kłodzku Twierdza Kłodzko - serwis internetowy Serwis Internetowy Muzeum Ziemi Kłodzkiej Kryta Pływalnia w Kodzku
Kłodzkie Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Kłodzku Kłodzkie Bractwo Rycerskie Agencja Mienia Wojskowego Wałbrzyska Strefa Ekonomiczna
Monitor Polski Dziennik Ustaw Wyszukiwarka połączeń kolejowych wyszukiwarka połączeń autobuswych Europa Direct Kłodzko

Drogi czytelniku, w związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako „RODO”) pragniemy poinformować Cię, w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe które pozostawiasz podczas korzystania ze strony klodzko.pl. Dokładne informacje na ten temat oraz na temat plików cookie i jak je usunąć znajdziesz w klauzuli informacyjnej.

  Klikając przycisk „zgadzam się” lub przechodząc do portalu wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies. Wyrażenie zgody jest dobrowolne!