nabór wniosków o dotacje

Opublikowano: czwartek, 18, kwiecień 2019
nabór wniosków o dotacje

Kończy się czwarty i wkrótce zaczyna piąty nabór wniosków o dotacje dla przedsiębiorców z okolic Kłodzka, Ząbkowic i Dzierżoniowa.

A można otrzymać 85% dofinansowania na usługi doradcze.
- Większość  firm nie posiada w ogóle planów strategicznych - mówi dyrektor inQUBE Uniwersyteckiego Inkubatora Przedsiębiorczości, Joanna Hołub-Iwan. - Jeśli mikro i małe przedsiębiorstwa zdecydują się na skorzystanie z usługi doradczej i pozwolą spojrzeć na swoje biznesy ekspertom z zewnątrz, to otrzymają potencjalne kierunki naprawy ich działalności. Zastosowanie zaleceń specjalistów z pewnością przełoży się na rozwój i sukces w biznesie. Przedsiębiorcy pokrywają tylko 15% wartości usługi, która może sięgnąć 23 tys. zł.

Grant na doradztwo, który ma ułatwić rozwój firm, skierowany jest do sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, które zatrudniają do 250 pracowników. A same wnioski nie są skomplikowane – twierdzą specjaliści.

Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń do naszego eksperta Tomasza Sajewskiego tel. 884-217-713 lub do biura inkubatora: 71 36 80 858, 71 36 90 681. Napisz e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub odwiedź stronę internetową: www.inqube.pl.

Dotację z projektu „Granty na usługi doradcze - tworzenie skutecznych rozwiązań”  mogą otrzymać przedsiębiorcy z gmin: Bielawa, Ciepłowody, Dzierżoniów, Łagiewniki, Niemcza, Pieszyce, Piława Górna, Bystrzyca Kłodzka, Duszniki-Zdrój, Kłodzko, Kudowa-Zdrój, Lądek Zdrój, Lewin Kłodzki, Międzylesie, Polanica-Zdrój, Radków, Stronie Śląskie, Szczytna, Bardo, Kamieniec Ząbkowicki, Stoszowice, Ząbkowice Śląskie, Ziębice i Złoty Stok.

Projekt realizowany jest w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020.

Galeria zdjęć

Kontakt z nami

57-300 Klodzko,
Pl. B.Chrobrego1
tel. +48 074 865 46 00
fax: +48 074 867 40 62
E-mail: sekretariat@um.klodzko.pl

BIP: www.um.bip.klodzko.pl/

NIP: 883-10-06-050
REGON: 000526050

Ciekawe strony

serwis internetowy Biuletynu Informacji Publicznej Rada Miejska w Kłodzku Komisje - skład osobowy e puap 240 rewita 240 PGN 240
Kamerki Online w Kłodzku festiwal wrazen Informacja Turystyczna w Kłodzku szlak podziemi rewita 240
sciezka twierdza Podziemna Trasa Turystyczna w Kłodzku Twierdza Kłodzko - serwis internetowy Serwis Internetowy Muzeum Ziemi Kłodzkiej Kryta Pływalnia w Kodzku
Kłodzkie Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Kłodzku Kłodzkie Bractwo Rycerskie Agencja Mienia Wojskowego Wałbrzyska Strefa Ekonomiczna
Monitor Polski Dziennik Ustaw Wyszukiwarka połączeń kolejowych wyszukiwarka połączeń autobuswych Europa Direct Kłodzko

Drogi czytelniku, w związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako „RODO”) pragniemy poinformować Cię, w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe które pozostawiasz podczas korzystania ze strony klodzko.pl. Dokładne informacje na ten temat oraz na temat plików cookie i jak je usunąć znajdziesz w klauzuli informacyjnej.

  Klikając przycisk „zgadzam się” lub przechodząc do portalu wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies. Wyrażenie zgody jest dobrowolne!